У зв'язку з війною, автосерсвіс тимчасово не працює. Приносимо свої вибачення.
Наші Послуги
!Також, у нас ви можете придбати нові та вживані автозапчастини з Европи.
 • від 850 грн.

  Ремонт трансмісії

  Проведення діагностики, оцінка рівня масла та його стану, обстеження корпусу трансмісії на предмет його цілісності, оцінка зносу підшипників. Проведення діагностики передбачає обстеження не тільки основних підшипників, а й голчастих підшипників, вихід з ладу яких може стати причиною поломок трансмісії, перевіряються вали, шестерні, вилки вибору передач, а також стан синхронізатора, оцінюється знос ущільнюючих елементів, а також робочих поверхонь.

 • від 2000 грн.

  Ремонт двигунів (дизель-бензин)

  Ремонт двигунів будь-якої складності. Швидко, якісно, з гарантією, із можливістю встановлення як оригінальних запчастин так і запчастин замінників. Своєчасне проведення діагностики двигуна та усунення незначних поломок, зекономить ваш час та гроші на його ремонт.

 • від 30 грн.

  Ремонт ходової

  Своєчасна діагностика та ремонт ходової вашого авто – запорука Вашої безпеки на дорозі. Окрім цього потрібно розуміти, що експлуатація авто із несправною ходовою призводить до швидкого зношення інших комплектуючих та запчастин. Пам’ятайте, що набагато дешевше обійдеться одна несправність, аніж декілька її наслідків.

 • від 50 грн.

  Заміна мастил та інших технічних рідин

  Наша фірма є офіційним представником мастил німецького виробника FINKE. При купівлі у нас мастил цього бренду заміна безкоштовна! Також займаємося продажем та заміною мастил та технічних рідин будь-яких виробників!

 • від 50 грн.

  Зварювальні роботи

  Послуги по зварці. Можемо зварити практично усе: дно авто, кузов,вантажні відділення в бусах та різноманітні дрібниці.

 • від 100 грн.

  Комп'ютерна діагностика

  Діагностика електрообладнання ващого автомобіля з можливістю ремонту блоків управління і переналаштування програмного забезпечення!

У зв'язку з війною, автосерсвіс тимчасово не працює. Приносимо свої вибачення.